Η Χατζηδάκη Ειρήνη βραβεύθηκε στο πλαίσιο της Τελετής Απονομής Διπλωμάτων Μηχανικού του Πολυτεχνείου Κρήτης (25/10/2019) και παρέλαβε μια προσφορά ολιγόμηνης έμμισθης πρακτικής άσκησης στο Pilot Beach Resort από την Γεωργία Μπότσικα.
![Υποτροφία αποφοίτου του Πολυτεχνείου Κρήτης Χατζηδάκη Ειρήνης (2019)](files/images/actions/IMG_9343a.jpg)
![Υποτροφία αποφοίτου του Πολυτεχνείου Κρήτης Χατζηδάκη Ειρήνης (2019)](files/images/actions/DSC_0037a_2.jpg)
![Υποτροφία αποφοίτου του Πολυτεχνείου Κρήτης Χατζηδάκη Ειρήνης (2019)](files/images/actions/IMG_9343a_1.jpg)
Η Χατζηδάκη Ειρήνη βραβεύθηκε στο πλαίσιο της Τελετής Απονομής Διπλωμάτων Μηχανικού του Πολυτεχνείου Κρήτης (25/10/2019) και παρέλαβε μια προσφορά ολιγόμηνης έμμισθης πρακτικής άσκησης στο Pilot Beach Resort από την Γεωργία Μπότσικα.