Ο Μοσχόπουλος Γεράσιμος βραβεύθηκε στο πλαίσιο της Τελετής Απονομής Διπλωμάτων Μηχανικού του Πολυτεχνείου Κρήτης (25/10/2019) και παρέλαβε μια προσφορά ολιγόμηνης έμμισθης πρακτικής άσκησης στην εταιρεία ΕΥ από τον Γιάννο Λοβέρδο.
![Υποτροφία αποφοίτου του Πολυτεχνείου Κρήτης Μοσχόπουλου Γεράσιμου (2019)](files/images/actions/DSC_0024a.jpg)
![Υποτροφία αποφοίτου του Πολυτεχνείου Κρήτης Μοσχόπουλου Γεράσιμου (2019)](files/images/actions/IMG_9347a_2.jpg)
Ο Μοσχόπουλος Γεράσιμος βραβεύθηκε στο πλαίσιο της Τελετής Απονομής Διπλωμάτων Μηχανικού του Πολυτεχνείου Κρήτης (25/10/2019) και παρέλαβε μια προσφορά ολιγόμηνης έμμισθης πρακτικής άσκησης στην εταιρεία ΕΥ από τον Γιάννο Λοβέρδο.